
Водонапірна вежа Рожновського 25м3
від 280 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (95) 402-12-02Менеджер Владислав
- +380 (98) 975-39-49Менеджер Сергій
ТОВ "GARANT" виробляє різні види водонапірних веж Рожновського зі сталі з обсягом резервуара від 10 куб.м. за типовими проектами, а також за індивідуальними проектами відповідно до умов замовника. Всі водонапірні вежі виготовляються з урахуванням вимог замовника і комплектуються всім необхідним обладнанням. При необхідності ми виготовляємо різні опорні металоконструкції для установки ємностей і резервуарів для зберігання води, як для питної, так і технічної, а також для установки пожежних резервуарів.
Для виробництва водонапірних веж Рожновського, резервуарів і трубної обв'язки ми використовуємо виключно нові матеріали, які раніше не експлуатувалися, що відповідає санітарно-епідеміологічним нормам і дозволяє використовувати їх в системах водопостачання як людей, так і тварин без будь-яких обмежень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garant |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Корисна місткість | 25 куб. м |
| Об'єм бака | 25 куб. м |
| Діаметр бака | 2600 мм |
| Діаметр опори | 1200 мм |
| Висота опори | 12 м |
| Загальна висота | 17.2 м |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Вага | 3500 кг |
| Товщина стінок | 4 мм |
- Ціна: від 280 000 ₴







