
Теплоакумулятор 5000л Garant без утеплення, буферна ємність, акумуляційна ємність
124 185 ₴
93 138,75 ₴
- В наявності
- +380 (95) 402-12-02Менеджер Владислав
- +380 (98) 975-39-49Менеджер Сергій
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Теплоакумулятор 5000л Garant без утеплення, буферна ємність, акумуляційна ємність»
Акумуляційні (накопичувальні) баки служать для акумулювання надлишкового тепла від його джерела. Джерелом може бути котел на твердому паливі, тепловий насос, сонячні колектори, камінна вставка і т.д. Деякі типи баків дозволяють комбінувати підключення декількох джерел.
Баки і трубчасті теплообмінники виготовлені з чорнової (моделі GAB) і нержавіючої (моделі GAB-N) сталі, без обробки внутрішньої поверхні, зовнішня поверхня баків покрита захисною фарбою (для моделей GAB). Баки виробляються об'ємом 200, 350, 500, 700, 800, 1000, 1500, 2000, 3000 і 5000 літрів. Окремі версії також можуть бити оснащені одним або двома трубчастими теплообмінниками з чорної або нержавіючої сталі і оглядовим отвором.
Відправлення замовлення здійснюється після оплати 10% Термін виготовлення тиждень часу або більше взалежності від загруженості складу ТЕПЛООБМІННИКИГабаритні розміри без утеплення:
Висота 3000мм
Ширина 1500мм
Товщина стінки циліндра 4мм
Товщина стінки днищ 5мм
-висока якість зварочних швів; -можливість вибору кута розміщення патрубків; Гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garant |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака | 5000 л |
| Максимальний тиск в баку | 6 бар |
| Максимальна температура в баку | 90 град. |
| Матеріал бака-акумулятора | Вуглецева сталь |
| Максимальний тиск теплообмінника | 6 бар |
| Максимальна температура теплоносія в баку | 90 град. |
| Вбудований бак ГВП | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал теплообмінника | 0 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр (без ізоляції) | 1500 мм |
| Товщина ізоляції | 70 мм |
| Висота | 3000 мм |
- Ціна: 93 138,75 ₴












