
Теплоакумулятор 1500л Garant без утеплення , буферна ємність
35 700 ₴
26 775 ₴
- В наявності
- +380 (95) 402-12-02Менеджер Владислав
- +380 (98) 975-39-49Менеджер Сергій
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Теплоакумулятор 1500л Garant без утеплення , буферна ємність»
Акумулюючі (накопичувальні) баки служать для акумулювання надлишкового тепла від його джерела. Джерелом може бути котел на твердому паливі, тепловий насос, сонячні колектори, камінна вставка і т. д. Деякі типи баків дозволяють комбінувати підключення декількох джерел.
Баки і трубчасті теплообмінники виготовлені з чорнової (моделі GAB) та нержавіючої (моделі GAB-N) сталі, без обробки внутрішньої поверхні, зовнішня поверхня бака покрита захисною фарбою (для моделей GAB). Ємності оснащені знімною ізоляцією із синтепону або войлоку товщиною 60мм(синтепон) та 80мм(войлок) а також дермантиновим чохлом або тканинним чохлом.
Баки виготовляються об'ємом 200,250,350, 500, 800, 1000, 1500, 2000,3000 літрів та 5000 літрів.
Окремі версії також можуть бути оснащені одним або двома трубчастими теплообмінниками з чорної або нержавіючої сталі і оглядового отвором.
Переваги установки теплоакумулятора :
- накопичує тепло відразу, а віддає - коли необхідно Вам.
- економія 30-40% твердого палива, зменшується частота завантажень котла.
- захист від перегріву котла, завдяки постійній циркуляціі.
Гарантія 36 місяців!
Габаритні розміри в без утеплення :
Висота 2050мм
Ширина 1000мм
Товщина стінки 3мм
Кут розміщення та діаметр виходів можна змінювати
Можливе виконання ємності за розмірами клієнта
Побажання клієнта обговорюємо додатково за телефоном
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garant |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака | 1500 л |
| Максимальний тиск в баку | 3 бар |
| Максимальна температура в баку | 90 град. |
| Матеріал бака-акумулятора | Вуглецева сталь |
| Максимальна температура теплоносія в баку | 90 град. |
| Вбудований бак ГВП | Ні |
| Вага | 205 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал теплообмінника | 0 |
| Матеріал теплоізоляції | Синтепон, повсть |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр (без ізоляції) | 1000 мм |
| Товщина ізоляції | 60 мм |
| Висота | 2050 мм |
- Ціна: 26 775 ₴












