
Теплоакумулятор 700л Garant без утеплення, буферна ємність
20 900 ₴
14 630 ₴
- В наявності
- +380 (95) 402-12-02Менеджер Владислав
- +380 (98) 975-39-49Менеджер Сергій
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Теплоакумулятор 700л Garant без утеплення, буферна ємність»
Акумулюючі (накопичувальні) баки служать для акумулювання надлишкового тепла від його джерела. Джерелом може бути котел на твердому паливі, тепловий насос, сонячні колектори, камінна вставка і т. д. Деякі типи баків дозволяють комбінувати підключення декількох джерел.
Баки і трубчасті теплообмінники виготовлені з чорнової (моделі GAB) та нержавіючої (моделі GAB-N) сталі, без обробки внутрішньої поверхні, зовнішня поверхня бака покрита захисною фарбою (для моделей GAB). Ємності оснащені знімною ізоляцією із синтепону або войлоку товщиною 60мм(синтепон) та 80мм(войлок) а також дермантиновим чохлом або тканинним чохлом.
Баки виготовляються об'ємом 200,250,350, 500, 800, 1000, 1500, 2000,3000 літрів та 5000 літрів.
Окремі версії також можуть бути оснащені одним або двома трубчастими теплообмінниками з чорної або нержавіючої сталі і оглядового отвором.
Переваги установки теплоакумулятора :
- накопичує тепло відразу, а віддає - коли необхідно Вам.
- економія 30-40% твердого палива, зменшується частота завантажень котла.
- захист від перегріву котла, завдяки постійній циркуляціі.
Гарантія 36 місяців!
Габаритні розміри без утеплення:
Висота 1850мм
Ширина 700мм
Товщина стінки 3мм
Кут розміщення та діаметр виходів можна змінювати
Можливе виконання ємності за розмірами клієнта
Побажання клієнта обговорюємо додатково за телефоном
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garant |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака | 800 л |
| Максимальний тиск в баку | 6 бар |
| Максимальна температура в баку | 90 град. |
| Матеріал бака-акумулятора | Вуглецева сталь |
| Максимальний тиск теплообмінника | 6 бар |
| Максимальна температура теплоносія в баку | 90 град. |
| Вбудований бак ГВП | Ні |
| Вага | 137 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал теплообмінника | 0 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр (без ізоляції) | 700 мм |
| Товщина ізоляції | 60 мм |
| Висота | 1980 мм |
- Ціна: 14 630 ₴












