Подарунок
-25%

Теплоакумулятор 2000л Garant з утепленням з одним теплообмінником нержавійка 2,4м2(44кВт) буферна ємність
78 336 ₴
58 752 ₴
- В наявності
- Код: ASBC01TSS02000SI60
+380 (96) 128-21-12
Менеджер Владислав- +380 (95) 402-12-02Менеджер Владислав
- +380 (98) 975-39-49Менеджер Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 999 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Теплоакумулятор 2000л Garant з утепленням з одним теплообмінником нержавійка 2,4м2(44кВт) буферна ємність»
Акумулюючі (накопичувальні) баки служать для акумулювання надлишкового тепла від його джерела. Джерелом може бути котел на твердому паливі, тепловий насос, сонячні колектори, камінна вставка і т. д. Деякі типи баків дозволяють комбінувати підключення декількох джерел.
Баки і трубчасті теплообмінники виготовлені з чорнової (моделі GAB) та нержавіючої (моделі GAB-N) сталі, без обробки внутрішньої поверхні, зовнішня поверхня бака покрита захисною фарбою (для моделей GAB). Ємності оснащені знімною ізоляцією із синтепону або войлоку товщиною 60мм(синтепон) та 80мм(войлок) а також дермантиновим чохлом або тканинним чохлом.
Баки виготовляються об'ємом 200,250,350, 500, 800, 1000, 1500, 2000,3000 літрів та 5000 літрів.
Окремі версії також можуть бути оснащені одним або двома трубчастими теплообмінниками з чорної або нержавіючої сталі і оглядового отвором.
Переваги установки теплоакумулятора :
- накопичує тепло відразу, а віддає - коли необхідно Вам.
- економія 30-40% твердого палива, зменшується частота завантажень котла.
- захист від перегріву котла, завдяки постійній циркуляціі.
Гарантія 36 місяців!
Висота 2000мм
Ширина 1320мм
Товщина стінки циліндра 3мм
Товщина стінки днищ 4мм
Габаритні розміри в утепленні:
Висота 2050мм
Ширина 1220мм
Товщина стінки 3мм
Вмонтований теплообмінник: 1 шт
Характеристика теплообмінника:
Поверхня теплообмінника - 2,4 м2
Потужність теплоообмінника - 44 кВт
Ємність теплообмінника - 15,3 л.
Матеріал теплообмінника - нержавіюча сталь
Кут розміщення та діаметр виходів можна змінювати
Можливе виконання ємності за розмірами клієнта
Побажання клієнта обговорюємо додатково за телефоном
Безкоштовна консультація телефоном! Тисни на кнопу замовити дзвінок та наш менеджер зателефонує Вам протягом 30 сек.!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garant |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака | 2000 л |
| Максимальний тиск в баку | 6 бар |
| Максимальна температура в баку | 90 град. |
| Матеріал бака-акумулятора | Вуглецева сталь |
| Матеріал ізоляції | Синтепон |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Максимальний тиск теплообмінника | 3 бар |
| Максимальна температура теплоносія в баку | 90 град. |
| Загальна площа поверхні теплообмінника | 2.4 кв.м |
| Загальна потужність теплообмінника | 44 кВт |
| Вбудований бак ГВП | Ні |
| Вага | 255 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал теплоізоляції | Синтепон, повсть |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр (без ізоляції) | 1200 мм |
| Товщина ізоляції | 60 мм |
| Висота | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 752 ₴











