Подарунок
-35%

Теплоакумулятор 500л Garant з утепленням з двома теплообмінниками нержавійка (В)1,2м(22кВт) і (Н)1,2м(22кВт)
43 044 ₴
27 978,60 ₴
- В наявності
- Код: ASBC02TSS0500SI60
+380 (96) 128-21-12
Менеджер Владислав- +380 (95) 402-12-02Менеджер Владислав
- +380 (98) 975-39-49Менеджер Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 999 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Теплоакумулятор 500л Garant з утепленням з двома теплообмінниками нержавійка (В)1,2м(22кВт) і (Н)1,2м(22кВт)»
Акумулюючі (накопичувальні) баки служать для акумулювання надлишкового тепла від його джерела. Джерелом може бути котел на твердому паливі, тепловий насос, сонячні колектори, камінна вставка і т. д. Деякі типи баків дозволяють комбінувати підключення декількох джерел.
Баки і трубчасті теплообмінники виготовлені з чорнової (моделі GAB) та нержавіючої (моделі GAB-N) сталі, без обробки внутрішньої поверхні, зовнішня поверхня бака покрита захисною фарбою (для моделей GAB). Ємності оснащені знімною ізоляцією із синтепону або войлоку товщиною 60мм(синтепон) та 80мм(войлок) а також дермантиновим чохлом або тканинним чохлом.
Баки виготовляються об'ємом 200,250,350, 500, 800, 1000, 1500, 2000,3000 літрів та 5000 літрів.
Окремі версії також можуть бути оснащені одним або двома трубчастими теплообмінниками з чорної або нержавіючої сталі і оглядового отвором.
Переваги установки теплоакумулятора :
- накопичує тепло відразу, а віддає - коли необхідно Вам.
- економія 30-40% твердого палива, зменшується частота завантажень котла.
- захист від перегріву котла, завдяки постійній циркуляціі.
Гарантія 36 місяців!
Габаритні розміри в утепленні:
Висота 1850мм
Ширина 720мм
Товщина стінки 3мм
Вмонтовані теплообмінники: 2 шт
Характеристика теплообмінника:
Поверхня верхнього теплообмінника - 1,2 м2
Поверхня нижнього теплообмінника - 1,2 м2
Потужність верхнього теплоообмінника - 22 кВт
Потужність нижнього теплоообмінника - 22 кВт
Ємність верхнього теплообмінника - 7,9 л.
Ємність нижнього теплообмінника - 7,9 л.
Матеріал теплообмінників - нержавіюча сталь
Безкоштовна консультація телефоном! Тисни на кнопу замовити дзвінок та наш менеджер зателефонує Вам протягом 30 сек.!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garant |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака | 500 л |
| Максимальний тиск в баку | 6 бар |
| Максимальна температура в баку | 90 град. |
| Матеріал бака-акумулятора | Вуглецева сталь |
| Матеріал ізоляції | Синтепон |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Максимальний тиск теплообмінника | 3 бар |
| Максимальна температура теплоносія в баку | 90 град. |
| Загальна площа поверхні теплообмінника | 1.2 кв.м |
| Загальна потужність теплообмінника | 22 кВт |
| Вбудований бак ГВП | Ні |
| Вага | 110 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал теплоізоляції | Синтепон, повсть |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр (без ізоляції) | 600 мм |
| Товщина ізоляції | 60 мм |
| Висота | 1850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 978,60 ₴











